Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Atvērta jauna priekšapmaksas stāvvieta pie “Pepsi centra”

Lai nodrošinātu apmeklētājiem iespēju novietot savu automašīnu ērti un netraucēti, uzņēmums “Cityparks Latvija” ir uzsācis darbu stāvvietā pie “Pepsi centra” (bijušais “Zelta boulings”) Uzvaras bulvārī 10, Rīgā.

Boulinga centra klientiem par spēkrata novietošanu stāvvietā centra apmeklējuma laikā nav jāmaksā. Lai varētu izmantot bezmaksas stāvvietu, automašīna ir jāreģistrē  “Pepsi centrā” pie jebkura no pakalpojumu sniedzēju – boulinga zāles, skaistumkopšanas salona u.c. – administratoriem.

Pārējiem iedzīvotājiem un tuvumā esošo iestāžu apmeklētājiem, kas vēlas novietot  automašīnu stāvvietā pie “Pepsi centra”, ir pieejamas stundas, dienas un nakts biļetes. Viena stunda stāvvietā maksā 1 EUR, bet visa diena (no 8.00 līdz 18.00) – 5 EUR. Automašīnas novietošana stāvvietā uz nakti (no plkst. 18.00 līdz 8.00) izmaksās 3 EUR. Mēneša abonementa cena ir 40 EUR. Ja nepieciešams novietot auto tikai uz nakti, mēneša abonements maksā lētāk – tikai 25 EUR.

Autostāvvietas izmantošanas biļetes un mēneša abonementus iespējams iegādāties, izmantojot Mobilly aplikāciju un lietojot tarifu zonu PC vai arī interneta vietnē www.eparking.lv, izvēloties attiecīgo autostāvvietu, kurā vēlaties novietot automašīnu.

Gādājot par autovadītāju ērtībām, “CityParks Latvija” turpina privāto autostāvvietu labiekārtošanu, tādējādi nodrošinot iespēju ērti novietot savu automašīnu stāvēšanā pie veikaliem, iepirkšanās centriem un citās vietās jebkurā diennakts laikā.