Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Soda pārsūdzēšana

Pretenziju gadījumā, autovadītājam ir tiesības vērsties pie Cityparks, lai apstrīdētu piemēroto līgumsodu. Sūdzība jāiesniedz rakstveidā 14 dienu laikā no līgumsoda piemērošanas brīža. Jūsu ērtībai, sūdzību vēlams iesniegt elektroniski, aizpildot attiecīgo pieprasījuma formu pašapkalpošanās vietnē eParking.

Sūdzības iesniegšana neatbrīvo autostāvvietas noteikumu pārkāpēju no pienākuma samaksāt līgumsodu. Cityparks iesniegto sūdzību izskata ilgākais 10 darba dienu laikā un nosūta iesniedzējam rakstisku atbildi. Gadījumā, ja autostāvvietas operators sūdzību neapmierina, Cityparks nosūta autostāvvietas noteikumu pārkāpējam rakstisku atbildi, kurā tiek norādīts, ka līgumsods jāsamaksā obligāti.

Brīvā formā sastādītajās sūdzībās par piemēroto līgumsodu, kuras nosūtītas uz Cityparks e-pastu vai kādā citā veidā, lūdzam precīzi norādīt līgumsoda un transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numurus. Ja līgumsods netiek samaksāts noteiktajā termiņā, turpmāko procedūru veic parādu piedziņas firmas.