Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

“Cityparks Latvija” aicina ievērot laika ierobežojumu autostāvvietā pie “Rimi Tukums”

Viens no Latvijā vadošajiem autostāvvietu apsaimniekotājiem “Cityparks Latvija” ir uzsācis darbu Tukumā. Par pirmo uzņēmuma apsaimniekoto objektu ir kļuvusi tirdzniecības centra “Rimi Tukums” stāvvieta Pasta ielā 14, kur no 19. septembra ir mainīti autostāvvietas lietošanas noteikumi.

Laika ierobežojums autostāvvietā pie “Rimi Tukums” ieviests, jo nereti tā ir pārpildīta  tāpēc, ka savus spēkratus tajā novieto ne tikai veikala pircēji, bet arī citi autovadītāji. Lai dotu iespēju pircējiem ērti novietot auto bezmaksas stāvvietā un veikt savus ikdienas pirkumus, ir ieviestas auto novietošanas laika izmaiņas.

“Cityparks” aicina Tukuma iedzīvotājus un viesus būt saprotošiem un, novietojot savu automašīnu stāvēšanai minētajā stāvvietā, ievērot laika ierobežojumu – 2 stundas, ar nosacījumu, ka automašīna tiks reģistrēta autostāvvietas e-kioskā pie veikala ieejas. Divu stundu bezmaksas laiks ir izvēlēts, lai veikala pircējiem dotu iespēju nesteidzīgi iepirkties arī tajās stundās, kad veikalā ir visvairāk apmeklētāju.

Lai izvairītos no iespējamiem pārpratumiem, ikviens veikala apmeklētājs tiek aicināts nepiemirst uzreiz pēc novietošanas stāvvietā reģistrēt automašīnu e-kioskā, sekot līdzi veikalā pavadītajam laikam, kā arī rūpīgi iepazīties ar autostāvvietas izmantošanas noteikumiem, kas ir izvietoti redzamā vietā stāvvietā. Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni 67 67 67 65 vai sūtīt e-pastu: parks@cityparks.lv.  E-kioskā ir arī iespējams pārliecināties, cik daudz bezmaksas laika vēl atlicis. To var izdarīt, ievadot auto reģistrācijas numuru atkārtoti – ekrānā parādīsies laiks, līdz kuram vēl var stāvēt.

Tiem veikala apmeklētājiem, kas vēlas novietot auto stāvēšanai ilgāk par 2 stundām, par katru nākamo stundu ir jāmaksā 1 eiro, bet diennakts stāvvieta izmaksās 3 eiro. Biļetes par turpmāko autostāvvietas izmantošanas laiku, kā arī ārpus veikala darba laika, iespējams reģistrēt, zvanot pa tālruni 1859 vai sūtot īsziņu ar tekstu “MSTART auto numurs TIC” uz tālruni 1859. Izbraucot no stāvvietas, uz šo numuru jāsūta īsziņa “STOP”. Maksa par stāvvietu tiks pieskaitīta mobilā tālruņa rēķinam. Stāvēšanas laiku iespējams apmaksāt, lietojot “Mobilly” aplikāciju, izvēloties tarifu zonu TIC.

Autostāvvietu iespējams apmaksāt tīmekļa vietnē www.eparking.lv, izvēloties autostāvvietu RIMI Tukums.

“CityParks” pateicas Tukuma iedzīvotājiem un viesiem par sapratni un novēl patīkamu iepirkšanos!