Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Cityparks uzsāk darbu pie”Rimi” Mārupē

Autostāvvietu apsaimniekotājs “Cityparks Latvija” ir uzsācis darbu tirdzniecības centra “Rimi Mārupe” stāvvietā, kur no 1. marta ir mainīti autostāvvietas lietošanas noteikumi.

“Cityparks Latvija” aicina Mārupes iedzīvotājus un viesus, novietojot savu automašīnu stāvvietā pie “Rimi Mārupe” (Daugavas ielā 31, Mārupē), no 1. marta ievērot laika ierobežojumu – autostāvvieta ir bez maksas 1 stundu, ar nosacījumu, ka automašīna tiks reģistrēta autostāvvietas e-kioskā veikala telpās. Šajā gadījumā čeks nav jāgaida un jānes novietot automašīnas logā.

Spēkratu iespējams reģistrēt, izmantojot Mobilly aplikāciju. Ja tā nav pieejama, tad auto stāvvietā novietošanas laiku iespējams reģistrēt, zvanot pa tālruni 1859 vai sūtot īsziņu ar tekstu “MSTART auto numurs DG” uz tālruni 1859. Izbraucot no stāvvietas, uz šo numuru jāsūta īsziņa “STOP”. Maksa par stāvvietu tiks pieskaitīta mobilā tālruņa rēķinam.

Bezmaksas pirmā stunda ir izvēlēta, lai dotu iespēju iepirkties visiem veikala apmeklētājiem arī tajās stundās, kad veikalā ir visvairāk apmeklētāju. Par katru nākamo spēkrata stāvēšanas stundu ir jāmaksā 2 EUR.

Lai izvairītos no iespējamiem pārpratumiem, ikviens veikala apmeklētājs tiek aicināts nepiemirst uzreiz pēc novietošanas stāvvietā reģistrēt automašīnu e-kioskā, sekot līdzi veikalā pavadītajam laikam, kā arī rūpīgi iepazīties ar autostāvvietas izmantošanas noteikumiem, kas ir izvietoti redzamā vietā stāvvietā. Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni 67 67 67 65 vai sūtīt e-pastu: parks@cityparks.lv.

“CityParks Latvija” Mārupes iedzīvotājiem pateicas par sapratni un novēl patīkamu iepirkšanos!