Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Autostāvvietu kontrole

Automašīnu novietošanas problēma gadu no gada kļūst arvien nopietnāka. Uz ielām un ceļiem izbrauc tūkstošiem jaunu automašīnu, un tām ir nepieciešams arvien vairāk stāvēšanas vietu. Ekonomiskās augšupejas buma laikā uzcelto biroju ēku, dzīvojamo māju, komercplatību un citu nesenā pagātnē tapušo augstceltņu autostāvvietas bieži vien neatbilst reālajam transporta noslogojumam, nemaz nerunājot par ēkām ar senāku plānojumu. Vietu trūkuma dēļ nereti rodas īsts haoss, kad automašīnas tiek novietotas gan invalīdiem paredzētajās vietās, gan zaļajā zonā, gan citu automašīnu priekšā, tādējādi traucējot izbraukšanu. Iestāžu un organizāciju esošās autostāvvietas bieži izmanto autovadītāji, kuriem ar šo iestādi nav nekādas saistības. Tādēļ, ikvienam tirdzniecības uzņēmumam, nekustamā īpašuma aģentūrai, biroju ēkai vai dzīvokļu kooperatīvam ir vērts apsvērt iespējas, kā mazināt šādu automašīnu novietošanas haosu.

Atkarībā no iestādes vai uzņēmuma specifikas, Cityparks piedāvā dažādus autostāvvietu risinājumus. Tā var būt gan kustības apzīmēšanas aprīkojuma izvietošana, piemēram, privātajās teritorijās ap daudzdzīvokļu namiem, gan tehniski sarežģīti autostāvvietu risinājumi lielajos tirdzniecības centros. Mūsu pieredze liecina, ka, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, nepietiek tikai ar ceļa zīmju uzstādīšanu. Autostāvvietas izmantošana ir daļa no tās satiksmes kultūras, kas valda uz ielām un ceļiem. Tādēļ jebkurā autostāvvietā ir svarīga arī kustības uzraudzība jeb autostāvvietas kontrole. Piemēram, tiek pārbaudīts, vai automašīnas ir novietotas autostāvvietā atbilstoši pastāvošajiem noteikumiem. Autovadītājiem, kuri savus spēkratus novietojuši nepareizi, tiek izteikts brīdinājums, piemērots līgumsods vai transportlīdzeklis tiek pārvietots, atkarībā no tā, cik nopietns ir pārkāpums.