Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Dzīvokļu kooperatīviem

Daudzdzīvokļu namu autostāvvietās un pagalmos tiek uzstādītas ceļu satiksmes zīmes, nepieciešamās papildzīmes un autostāvvietas/teritorijas lietošanas noteikumi, kuros norādīts, ka autovadītājs atrodas uz privātās zemes un stāvēšanai drīkst novietot tikai automašīnas ar dzīvokļu kooperatīva izsniegtajām atļaujām, kā arī, kāda ir automašīnu novietošanas kārtība stāvēšanai uz dzīvokļu kooperatīvam piederošās privātās zemes.

Autostāvvietas izmantošanas atļaujas ir elektroniskas, līdz ar to nav nepieciešama to izgatavošana papīra vai plastmasas formātā. Nav jāuztraucas par to, ka atļauja varētu tikt nozaudēta vai varētu aizmirst to uzrādīt, novietojot automašīnu stāvvietā. Autostāvvietas atļauju pārbaude tiek veikta elektroniski. Dzīvokļu kooperatīva autostāvvietas izmantošanas atļaujas tiek administrētas Cityparks tīmekļa pašapkalpošanās vietnē eParking, izmantojot speciālu datorprogrammu „Autostāvvietas pārvaldnieks”. Tās galvenais lietotājs un datu administrators parasti ir dzīvokļu kooperatīva pilnvarotais pārstāvis. Par datorprogrammas pareizu darbību atbild Cityparks. Lūdzam apmeklēt pašapkalpošanās vidi eParking, lai sīkāk iepazītos ar pakalpojumu. Noslēdzot līgumu ar dzīvokļu kooperatīvu, autostāvvietu operators saistībā ar pakalpojuma sniegšanu uzņemas veselu virkni pienākumu. Autostāvvietas izmantošanas kontroli, noteikumu pārkāpēju noskaidrošanu, kā arī līgumsodu piemērošanu veic Cityparks autostāvvietu kontrolieri. Lietas tālāku apstrādi veic autostāvvietu operators, sniedzot pārkāpējam iespēju pārsūdzēt piemēroto līgumsodu. Gadījumā, ja līgumsods ticis piemērots daudzdzīvokļu nama iedzīvotājam, kurš, piemēram, ir aizmirsis informēt par automašīnas numura maiņu vai jaunu automašīnu, šajā posmā ir iespējams pieprasīt līgumsoda atcelšanu (tas neattiecas uz iedzīvotājiem, kuri noteikumus pārkāpj atkārtoti vai vispār nav saņēmuši atļauju autostāvvietas izmantošanai). Galvenais autostāvvietas kontroles mērķis un līgumsodu piemērošana ir daudzdzīvokļu namam nepiederošo un ar to nesaistīto autovadītāju disciplinēšana. Kārtību autostāvvietu izmantošanā iespējams ieviest pāris nedēļu laikā.

Pirms                                           Pēc