Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Tirdzniecības uzņēmumiem

Viena premium klases automašīna aizņem vairākām automašīnām paredzētas stāvēšanas vietas… Autofurgons, kas novietots invalīdu stāvvietā… Transportlīdzeklis, kas novietots uz dzeltenās līnijas… Apvidus automašīnas riteņi atrodās zaļajā zonā… Vecas automašīnas vraks traucē citus satiksmes dalībniekus… Steidzīgi autovadītāji automašīnu atstāj vietās, kas paredzētas veselības centra pacientiem… Īslaicīgai stāvēšanai paredzētajās vietās auto tiek atstāts visu dienu… Pazīstama aina?
Šāda haotiska stāvlaukumu izmantošana pastāvīgi rada neērtības, kuru dēļ daudzi potenciālie klienti var atteikties no saviem plāniem izmantot, piemēram, konkrētā veikala vai kafejnīcas pakalpojumus, un doties uz citu. Piesaistot profesionālu autostāvvietu pārvaldītāju, šādas situācijas ir iespējams atrisināt, paaugstinot tirdzniecības centru un citu uzņēmumu pakalpojumu pievienoto vērtību.
Kā nodrošināt, lai veikala vai firmas biroja apmeklētājiem paredzētās stāvvietas neaizņemtu nepiederošas automašīnas? Cityparks šim mērķim ir izstrādājis risinājumu „Autostâvvietas kiosks“, kurā ilggadējā pieredze autostāvvietu uzraudzības jomā ir apvienota ar mūsdienīgām informācijas tehnoloģijām. Sīkāk par pakalpojumu „Autostâvvietas kiosks“ skat. pašapkalpošanās vidē eParking.

pirms                                   pēc