Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Cityparks Jums palīdzēs

Godātais autostāvvietas īpašniek!

Līdz ar ienākumu pieaugumu daudzās jomās ir strauji attīstījusies arī mūsu dzīves kvalitāte. Līdzīgi kā citviet pasaulē, arī Latvijā automašīnu skaita straujais pieaugums ir kļuvis par problēmu. Latvijā pēdējā laikā automašīnu iegādes apjoms ir audzis vidēji par 10% gadā. Organizējot satiksmi, arvien biežāk nākas risināt tos pašus sarežģītos jautājumus, kas Rietumu pasauli nodarbina jau kopš pagājušā gadsimta pirmās puses.
Jo vairāk automašīnu tiek pārdots, jo lielāka ir nepieciešamība pēc jaunām autostāvvietām. Agrākajos laika posmos celto ēku plānojumi vairāk neatbilst mūsdienu autoīpašnieku vajadzībām un pašreizējam automašīnu skaitam. Savukārt, mūsdienīga autostāvvietu plānošana un pārvaldība ir kļuvusi par atsevišķu nozari. Tās speciālisti veic sarežģītus uzdevumus, sākot ar pastāvošo vajadzību analīzi un beidzot ar autostāvvietu pārvaldības risinājumu izstrādi un korektu īstenošanu. Kā pieredze rāda, rūpīgi plānojot un kontrolējot automašīnu novietošanu stāvlaukumos, cilvēki var daudz ērtāk piekļūt objektiem un pakalpojumiem, līdz ar to, pieaug klientu vispārējais apmierinātības līmenis.

Ar cieņu,
Jūsu Cityparks