Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Zemes īpašnieks

JŪSU PARTNERIS –  “CITYPARKS LATVIJA” SIA

Cityparks biznesa filozofijas pamatā ir trīs principi:

  • ATVĒRTĪBA
  • KOMPETENCE
  • PARTNERĪBA
Īstenojot šos principus, „Cityparks Latvija“ SIA tiecas kļūt par autostāvvietu operatoru, kuru zemes īpašnieki izvēlas vislabprātāk. Klienta ieguvumi, sadarbojoties ar „Cityparks Latvija“ SIA:
ATVĒRTĪBA
Cityparks biznesa darbība ir pārskatāma un izmērāma. Notikumiem autostāvvietā mēs sekojam reālajā laikā un katru mēnesi apkopojam datus, tas nozīmē to, ka īpašnieks regulāri saņem pārskatus par autostāvvietas izmantošanas gaitu. Autostāvvietu budžetu plānojam pēc vienotas, praksē pārbaudītas shēmas, lai saviem klientiem palīdzētu visefektīvāk izmantot viņu zemes īpašumu. To iespējams panākt, ja operators un autostāvvietas īpašnieks regulāri apmainās ar informāciju un kopīgi meklē tieši konkrētajam zemes īpašumam vispiemērotākos autostāvvietu risinājumus, tādējādi palielinot īpašuma vērtību.
KOMPETENCE
Cityparks darbinieki savā jomā ir kompetences līderi. Viņi ir motivēti un ar savu ilgstošo autostāvvietu pārvaldības pieredzi garantē viskvalitatīvāko automobiļu novietošanas organizēšanu. Uzņēmumam ir izveidots klientu apkalpošanas dienests un avārijas dienests, kas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā ļauj nodrošināt operatīvu klientu apkalpošanu. Apkalpošana, kas orientēta tieši uz klientu vajadzībām un ērtībām, garantē maksimālu autostāvvietas noslogojumu. Apkalpošanas kvalitātes līmeni nosaka tas, cik lielā mērā operators tur savus dotos solījumus. Tikpat svarīgi kā autostāvvietas lietotājiem dotie solījumi, ir arī solījumi, kas ir doti zemes īpašniekiem. Zemes īpašnieks savus lēmumus pieņem, pamatojoties uz saimnieciskajām iespējām un Cityparks garantē vislabākos rezultātus esošajā tirgus situācijā.
PARTNERĪBA
Zemes īpašnieki ir Cityparks partneri, kurus ar mūsu uzņēmumu saista kopīgi mērķi. Partneru sadarbība un kopīga attīstība ir abpusējas veiksmes atslēga. Viena no mūsu priekšrocībām ir jaunu, uz informācijas tehnoloģijām balstītu risinājumu pielietošana. Turklāt Cityparks ir spēcīgs finanšu partneris, kas garantē zemes īpašniekiem ienākumu nepārtrauktību un vienlaicīgi nodrošina attīstības projektu finansēšanu, jaunu autostāvvietu atvēršanai. Cityparks ar zemes īpašniekiem tiecas veidot stabilas uz kopīgām interesēm balstītas ilgtermiņa partnerattiecības.
KONTAKTI

CITYPARKS LATVIJA SIA

Reg Nr. 40103735168
PVN reģ. Nr. LV40103735168
Ernestīnes 12, Rīga, LV-1046
Tālrunis: 6 767 6765
Fakss: 6 767 0018
e-pasts:    parks@cityparks.lv
Banka: Swedbank
Bankas kods:  HABALV22
Bankas konts: LV96HABA0551037836437  
Banka: SEB Banka
Bankas kods:  UNLALV2X
Bankas konts: LV64UNLA0050021717417