Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Svinot svētkus, autostāvvieta 18.novembrī Preses namā bez maksas

Svinot Latvijas valsts dzimšanas dienu, auto novietošana stāvvietā pie bijušā Preses nama 18.novembrī – bez maksas. Novieto spēkratu stāvvietā, kājām dodies pāri Vanšu tiltu un baudi Latvijas 99. gadadienas pasākumus klātienē. Stāvvieta atrodas: http://ej.uz/Latvijai99#18novembris #Latvijai99.

Auto stāvvieta pie bijušā Preses nama ir parocīga vieta, lai autobraucēji tur novietotu savus spēkratus un dotos kājām pāri Vanšu tiltam, un 11. novembra krastmalā baudītu svētku programmu, jo īpaši – Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militāro parādi un svētku uguņošanu. Nodrošinot bezmaksas stāvvietu, “Cityparks” aicina rīdziniekus un Rīgas viesus doties uz svētku norises epicentru un baudīt Latvijas 99. gadadienas pasākumus klātienē.

Auto novietošana “CityParks” stāvvietā pie Preses nama bez maksas ir spēkā tikai 18. novembrī, no 6.00 līdz 24.00. Auto var stāvēt neierobežotu laiku. Jāatgādina, ka  vietu skaits šajā autostāvvietā ir ierobežots – tajā ir vieta 200 automašīnām. Ērtākā iebraukšana stāvvietā ir no Balasta dambja puses.